Zwierzak dla Ciebie
Koty w mieszkaniu - dobry wybór

Koty w mieszkaniu - dobry wybór

Czy kot w mieszkaniu to dobry pomysł? Okazuje się, że dzielenie przestrzeni domowej z miauczącym czworonogiem przynosi jego właścicielowi niebagatelne korzyści. Jakie? Przeczytaj poniższy artykuł, a się dowiesz.


Owczarek niemiecki – ulubieniec Polaków

Owczarek niemiecki – ulubieniec Polaków

W krajowych rankingach najpopularniejszych ras psów, owczarek niemiecki od wielu lat nie schodzi z podium. Pomimo rosnącego uznania dla mniejszych ras, kultowy Szarik pozostaje naszym ulubieńcem. Za co tak bardzo go kochamy?Maine Coon - charakterystyka rasy

Maine Coon - charakterystyka rasy

Ich hodowlę znaleźć można w każdym większym mieście, a Internet oraz prasa roją się od ogłoszeń oferujących sprzedaż. Niezwykła popularność kotów tej rasy stała się faktem. Co świadczy o ich wyjątkowości?


Królik w domu – co musisz wiedzieć, zanim sprawisz sobie królika?

Królik w domu – co musisz wiedzieć, zanim sprawisz sobie królika?

Króliki to bardzo towarzyskie i zajmujące gryzonie, ale przyznać trzeba, że kupujemy je głównie ze względu na ich urodę. Jednak każdy, kto jest podatny na wdzięki królików, powinien zastanowić się wcześniej, czy będzie też dla nich dobrym opiekunem.Pies i dziecko pod jednym dachem. Jaką rasę wybrać?

Pies i dziecko pod jednym dachem. Jaką rasę wybrać?

Kupno lub adopcja psa to decyzja, którą trzeba podjąć w sposób odpowiedzialny. Posiadanie dzieci, szczególnie małych, jest tutaj ważnym aspektem, który trzeba przemyśleć przed podjęciem tej decyzji.


Dom tymczasowy dla zwierząt – czym jest i jak go założyć?

Dom tymczasowy dla zwierząt – czym jest i jak go założyć?

Przebywanie w domu tymczasowym to dla zwierzaka krótki, ale bardzo ważny etap w życiu. Etap pomiędzy okrucieństwem, jakiego doznał ze strony człowieka, a znalezieniem nowego, kochającego domu na stałe. Jeśli nie możesz adoptować bezdomnego psa lub kota, przygarnij go do siebie tymczasowo.6 powodów, dla których warto mieć w domu zwierzaka

6 powodów, dla których warto mieć w domu zwierzaka

Posiadanie zwierzęcia dokłada nam na co dzień obowiązków. Część z nich, na przykład czyszczenie kociej kuwety lub zbieranie z dywanów wyliniałej sierści, nie jest zbyt interesująca. Przyjrzyjmy się im jednak przez pryzmat indywidualnych korzyści.