Akcesoria i żywienie
Klatka kennelowa dla psa – kiedy ją wprowadzić?

Klatka kennelowa dla psa – kiedy ją wprowadzić?

Klatka kennelowa to więzienie dla psa? Na pewno nie, pod warunkiem, że pełni funkcję bezpiecznego azylu. Dobrze wprowadzony kennel może ułatwić życie – zarówno właścicielowi, jak i samemu psu. Kiedy jest odpowiedni czas na klatkę kennelową?


Smycz dla kota: czy to dobry pomysł?

Smycz dla kota: czy to dobry pomysł?

Widok kota spacerującego na smyczy wielu osobom może się wydawać absurdalny lub śmieszny, ale czego się nie robi dla swojego futrzaka? O tym, czy warto wychodzić z kotem na spacery, piszemy poniżej.Najdroższy przyjaciel. Czy utrzymanie psa musi być drogie?

Najdroższy przyjaciel. Czy utrzymanie psa musi być drogie?

Pies to nie tylko wychodzenie na spacery, wspólne leżakowanie i zabawy. Pies to również znaczne koszta. Nie żywi się przecież odpadkami i nie ma ubezpieczenia w NFZ. Czy jednak wydatki niezbędne do jego utrzymania są na tyle wysokie, by zniechęcały do zakupu lub adopcji psa?


Czym karmić yorka?

Czym karmić yorka?

Każda rasa psów ma inne wymagania i potrzeby w zakresie żywienia. Yorki ze względu na swoją budowę anatomiczną są bardziej wybredne niż inne psy.Akcesoria dla chomika

Akcesoria dla chomika

Chomiki mają swoje potrzeby, które należy uwzględnić przy zakupie akcesoriów do klatki. Co warto kupić?


Jak wybrać idealne legowisko dla psa?

Jak wybrać idealne legowisko dla psa?

Stworzenie odpowiedniego kącika do spania dla nowego domownika, to jedno z najważniejszych zadań dla świeżo upieczonych właścicieli psów. Nasi czworonożni przyjaciele przesypiają przynajmniej połowę doby, dlatego warto zadbać o ich komfort snu.Jak odchudzić czworonoga?

Jak odchudzić czworonoga?

Żywienie psa – wydawać by się mogło – nic trudnego. Tymczasem wielu właścicieli nieświadomie przekarmia swoich pupili, a powrót czworonoga do prawidłowej wagi nie jest łatwy. Co zatem zrobić, by nie dopuścić do otyłości u psa i jak sobie z nią poradzić, kiedy stanie się już faktem?