Akcesoria i żywienie
Najdroższy przyjaciel. Czy utrzymanie psa musi być drogie?

Najdroższy przyjaciel. Czy utrzymanie psa musi być drogie?

Pies to nie tylko wychodzenie na spacery, wspólne leżakowanie i zabawy. Pies to również znaczne koszta. Nie żywi się przecież odpadkami i nie ma ubezpieczenia w NFZ. Czy jednak wydatki niezbędne do jego utrzymania są na tyle wysokie, by zniechęcały do zakupu lub adopcji psa?


Czym karmić yorka?

Czym karmić yorka?

Każda rasa psów ma inne wymagania i potrzeby w zakresie żywienia. Yorki ze względu na swoją budowę anatomiczną są bardziej wybredne niż inne psy.Akcesoria dla chomika

Akcesoria dla chomika

Chomiki mają swoje potrzeby, które należy uwzględnić przy zakupie akcesoriów do klatki. Co warto kupić?


Jak wybrać idealne legowisko dla psa?

Jak wybrać idealne legowisko dla psa?

Stworzenie odpowiedniego kącika do spania dla nowego domownika, to jedno z najważniejszych zadań dla świeżo upieczonych właścicieli psów. Nasi czworonożni przyjaciele przesypiają przynajmniej połowę doby, dlatego warto zadbać o ich komfort snu.Jak odchudzić czworonoga?

Jak odchudzić czworonoga?

Żywienie psa – wydawać by się mogło – nic trudnego. Tymczasem wielu właścicieli nieświadomie przekarmia swoich pupili, a powrót czworonoga do prawidłowej wagi nie jest łatwy. Co zatem zrobić, by nie dopuścić do otyłości u psa i jak sobie z nią poradzić, kiedy stanie się już faktem?


Co kupić dla szynszyli?

Co kupić dla szynszyli?

Szynszyle nie są co prawda zbyt wymagającymi zwierzętami, jeśli je porównać do innych gatunków, ale oczywiście mają swoje potrzeby, których zaspokojenie decyduje o ich poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.Jak posadzić rośliny w akwarium?

Jak posadzić rośliny w akwarium?

Rośliny to niezastąpiony element każdego akwarium. Pełnią wiele istotnych funkcji, więc nie może ich zabraknąć w żadnym zbiorniku zamieszkiwanym przez rybki. Z artykułu dowiecie się między innymi: w jakim celu sadzi się rośliny w akwarium, jak to robić, w jakich pojemnikach oraz jak wybrać rośliny?