Akcesoria i żywienie
Akcesoria dla chomika

Akcesoria dla chomika

Chomiki mają swoje potrzeby, które należy uwzględnić przy zakupie akcesoriów do klatki. Co warto kupić?


Jak wybrać idealne legowisko dla psa?

Jak wybrać idealne legowisko dla psa?

Stworzenie odpowiedniego kącika do spania dla nowego domownika, to jedno z najważniejszych zadań dla świeżo upieczonych właścicieli psów. Nasi czworonożni przyjaciele przesypiają przynajmniej połowę doby, dlatego warto zadbać o ich komfort snu.Jak odchudzić czworonoga?

Jak odchudzić czworonoga?

Żywienie psa – wydawać by się mogło – nic trudnego. Tymczasem wielu właścicieli nieświadomie przekarmia swoich pupili, a powrót czworonoga do prawidłowej wagi nie jest łatwy. Co zatem zrobić, by nie dopuścić do otyłości u psa i jak sobie z nią poradzić, kiedy stanie się już faktem?


Co kupić dla szynszyli?

Co kupić dla szynszyli?

Szynszyle nie są co prawda zbyt wymagającymi zwierzętami, jeśli je porównać do innych gatunków, ale oczywiście mają swoje potrzeby, których zaspokojenie decyduje o ich poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.Jak posadzić rośliny w akwarium?

Jak posadzić rośliny w akwarium?

Rośliny to niezastąpiony element każdego akwarium. Pełnią wiele istotnych funkcji, więc nie może ich zabraknąć w żadnym zbiorniku zamieszkiwanym przez rybki. Z artykułu dowiecie się między innymi: w jakim celu sadzi się rośliny w akwarium, jak to robić, w jakich pojemnikach oraz jak wybrać rośliny?


Świetlówki akwarystyczne. Jak wybrać odpowiednie oświetlenie?

Świetlówki akwarystyczne. Jak wybrać odpowiednie oświetlenie?

Oświetlenie w akwarium jest niezwykle ważne. Bez niego hodowla rybek i roślin byłaby praktycznie niemożliwa. Z artykułu dowiesz się, jak wybrać optymalne światło do hodowli fauny i flory akwariowej oraz jaką spełnia ono rolę.Jak żywić koty ze schorzeniami?

Jak żywić koty ze schorzeniami?

Czym karmić swojego futrzanego pupila, gdy zachoruje? Czy można mu podawać normalną karmę? A może należałoby zmienić na pewien czas jego menu?