Wychowanie i zabawy
Z czego wynika agresja u psa i jak sobie z nią radzić?

Z czego wynika agresja u psa i jak sobie z nią radzić?

Agresja u psa nigdy nie wynika z kaprysu czy charakteru czworonoga. Psiaki to stworzenia z natury nastawione pokojowe. Dlatego jeśli zauważysz agresywne zachowanie u swojego psa, poznaj jego przyczynę i reaguj!


Jak oswoić psa z kotem?

Jak oswoić psa z kotem?

I czy jest to możliwe? Czy Twoi pupile nie pogryzą się przy pierwszej lepszej okazji, gdy nie będziesz patrzeć? Poniżej rozstrzygniemy wszystkie wątpliwości.Szkolenie psa: samodzielnie czy z trenerem?

Szkolenie psa: samodzielnie czy z trenerem?

Każdy pies musi zaliczyć lekcję dobrego wychowania i posłuszeństwa. Zarówno duży, umięśniony mastiff, jak i mały, niepozorny york. Większość właścicieli myśli, że bez problemu sami poradzą sobie z tym zadaniem. Czy nie lepiej jednak od razu oddać swojego pupila w ręce specjalisty?


Czy da się oduczyć psa szczekania?

Czy da się oduczyć psa szczekania?

Niektóre psy potrafią być bardzo hałaśliwe, co może przeszkadzać domownikom lub sąsiadom. Na szczęście są skuteczne sposoby, które pozwalają wpłynąć na zachowanie psa.Przygotowanie psa do wystawy – higiena

Przygotowanie psa do wystawy – higiena

Jak kąpać i pielęgnować psa, aby był zdrowy, czysty i pachnący?


Co o zwierzętach powinny wiedzieć dzieci? Jakie książki podsunąć maluchowi?

Co o zwierzętach powinny wiedzieć dzieci? Jakie książki podsunąć maluchowi?

Nawet, jeśli nie macie w domu pupila, to książki o zwierzętach i z ich udziałem muszą trafić w ręce Waszego dziecka! Poznawanie sekretów zwierzęcego świata rozbudza ciekawość oraz stymuluje rozwój emocjonalny i intelektualny.Wystawy psów rasowych - jak przebiegają?

Wystawy psów rasowych - jak przebiegają?

W dużych polskich miastach coraz większą popularnością cieszą się wystawy psów rasowych. Dla oglądających jest to piękne wydarzenie, na którym mogą podziwiać wspaniałe zwierzęta, poznać tajniki hodowli różnych ras i kupić akcesoria dla swoich pupili.